V srdci Krkonoš

Chalupa u hubaté dcery

Rokytnice nad Jizerou
Tradiční chalupa
2 - 4 osoby

Obytná místnost ve staré roubence

Větší obytná místnost v roubené části starého horského stavení, přepažená příčkou, oddělující malou ložnici s manželskou postelí od společenské místnosti (rozkládací gauč se dvěma místy na spaní a rozkládací pohovka s přistýlkou). Součástí je nově zbudovaná koupelna s vanou a záchodem. Část společenské místnosti zabírá kuchyně s vařením na kamnech nebo elektrickém dvouplotýnkovém sporáku. Běžné kuchyňské vybavení (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednička). Nefalšované retro, bydlení na chalupě, v jedné velké světnici jako zastara. Doporučená kapacita 2 až 4 osoby (s přistýlkou 6 míst ke spaní). Vhodné pro rodinu, romantiku hledající páry, nadšené profesionální i amatérské národopisce, etnology a historiky. Lido-demo-etno!

​Vybavení

Koupelna

Zcela nová koupelna. Vana, umyvadlo, záchod.

Kuchyně

Kamna na dřevo k topení i vaření. Dřez, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnka a lednice. Základní nádobí a hrnce. 

Pokoj

Dvoulůžko v samostatné části, oddělené od světnice prkennou stěnou, rozkládací pohovka a dvě jednolůžka (postel s přistýlkou v šupleti) v hlavní obytné části. Wi-fi.

Cena

10.500 Kč na týden
4.000 Kč weekend (příjezd pátek, odjezd neděle)
7.000 Kč týden bez weekendu (příjezd neděle navečer, odjezd pátek dopoledne)
1.500,- Kč/den – nestandardní pobyty 3 až 6 dní 

 Plus 450,- Kč paušál za úklid, odvoz odpadu atd.

 

 

Rezervace

V kalendáři vyberte požadovaná data a vyplňte vaše údaje. Na základě volných termínů se Vám co nejrychleji ozveme, zda máme volno.

Nahrává se kalendář...
- Dostupné
18
- Rezervováno

Jméno*:

Přijmení*:

E-mail*:

Počet hostů*:

Telefon*:

Místo pro vaše dotazy, zprávy nebo další informace.: